Метки: , , , , , , , , , , ,

Випуск №146 від 5 березня 2012 року

Партия Тимошенко обогнала партию Януковича. Разрыв растет, — соціологи

 

 Рейтинг партии Юлии Тимошенко уже стал выше, чем у Партии регионов Виктора Януковича.

Соответствующие данные обнародовали на пресс-конференции в Киеве представители социологической компании «Рейтинг», — передает Цензор.НЕТ со ссылкой на НР.

«Больше 20% намерены отдать за партию «Батькивщина», 18 % — за Партию регионов. И это показывает, что уже сегодня есть партия-лидер, у которой наблюдается постоянная динамика роста голосов. И это оппозиционная партия. Хотя еще год назад за партию власти были готовы проголосовать 20-22%. Это показывает падение рейтинга Партии регионов», — сказал директор социологической группы «Рейтинг» Алексей Антипович.

Більше про це читайте:http://censor.net.ua/news/199297/partiya_timoshenko_obognala_partiyu_yanukovicha_razryv_rastet_sotsiologi

 

Юрій Андрухович: Тимошенко вийде з в’язниці зовсім новою 
Ситуація, в яку потрапила Тимошенко, має очисну дію – на кармічному рівні. Вона вийде з в’язниці зовсім новою.

Але Тимошенко і так змінювалася – без в’язниці. Для цього їй довелося втратити владу. Адже Тимошенко має життєвий проект, згідно з яким вона не зійде з дистанції та намагатиметься прийти до влади.

Більше про це читайте: http://life.pravda.com.ua/person/2012/03/5/97675/

 

Київська міліція кататиметься на іномарці за третину мільйона 

 

Полк спеціального підрозділу міліції охорони «Титан» Управління держохорони при МВС у Києві уклало угоду на придбання автомобілю Skoda Superb Elegance 1.8 TSI.

Про це повідомляє «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Угода укладена з компанією «Автоцентр Київ». Вартість автівки склала 309 тисяч гривень.

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/5/6960032/

 

Глави МЗС п’яти країн: Янукович заблокував Угоду про асоціацію 

 

Брюссель і Київ зайшли в глухий кут у питанні асоціації, оскільки підписання та ратифікація відповідної Угоди «фактично заблоковані в результаті дій України».

Про це йдеться у спільній статті міністрів закордонних справ Швеції, Великої Британії, Чехії, Польщі та Німеччини, яка під назвою «Сповзання України» у неділю була опублікована у газеті The New York Times.

Стаття написана до 5-ї річниці початку переговорів Брюсселя і Києва щодо Угоди, повідомляєУкрінформ.

«Демократія, права людини і верховенство закону є цінностями, що лежать в основі Угоди про асоціацію, і Україна вже взяла на себе зобов’язання щодо них у межах ОБСЄ, Ради Європи, а також перед ЄС. Таким чином, було б справедливо сказати, що Угода про асоціацію була ув’язнена, і українське керівництво тримає ключ», — зазначається у статті.

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/4/6960005/

 

Європейських політиків не пустили до Юлії Тимошенко 

 

Делегацію Парламентської Асамблеї ОБСЄ, яка прибула до Качанівської колонії Харкова, не пустили до Юлії Тимошенко.

Про це на брифінгу для журналістів повідомила Віце-президент ПА ОБСЄ Вальбурга Хабсбург Дуглас.

«На жаль, нас не пустили до Юлії Володимирівни, і це тільки посилило наше занепокоєння, яке ми відчували до цього», — сказала вона.

За її совами, делегації відмовили навіть у спілкуванні з лідером опозиції за допомогою телефону, хоча це передбачено законодавством.

«Для нас цей візит дуже важливий, оскільки ми приїхали продемонструвати солідарність з жінкою, яка є політичним в’язнем в Україні», — наголосила Хабсбург Дуглас.

За словами Віце-президента Парламентської Асамблеї ОБСЄ, делегація хотіла подивитися, яка ситуація в Україні з дотриманням принципу верховенства права і прав людини.

«Зараз ми на власні очі побачили, що відбувається в Україні», — сказала вона.

Більше про це читайте: http://byut.com.ua/news/10180.html

 

Всі шляхи ведуть в «Межигір’я». Навіть залізничні 

 

Ця історія про те, що всі шляхи нині ведуть в «Межигір’я». І почати її варто з двох новин.

Перша: президент Віктор Янукович частково переніс адміністрацію президента з вулиці Банкової у Києві у власний маєток «Межигір’я». Тепер там знаходиться офіційний робочий кабінет президента, який орендується за кошти платників податків.

Друга: президент Віктор Янукович поставив завдання щодо прискорення роботи з реформування української залізниці. Верховна Рада не зволікала – на минулому тижні вона прийняла закон про акціонування залізниці.

А перед тим адміністрація залізничного транспорту передала всі вантажні вагони – єдине потужне джерело доходів залізниці – в користування приватним фірмам.

Здавалось би, що може об’єднувати ці дві новини, окрім ініціативи Віктора Федоровича? Проте, на жаль, спільного між залізницею та «Межигір’ям» дуже багато. І це спільне стосується кожного громадянина України.

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/articles/2012/03/5/6959898/


Написати відповідь