Метки: , , , , , , , , , , ,

Випуск №130 від 8 лютого 2012

 

Рибаков – Забзалюку: «Начало разговора – 500 тысяч… Мы будем чики-пики… Вот такой подход, бл…»

 

Депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Роман Забзалюк у середу оприлюднив аудіозаписи з уривками своєї розмови з лідером депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Ігорем Рибаковим. На них останній пропонує БЮТівцю гроші за вихід з опозиції.

«Українська правда» публікує тези, озвучені Забзалюком на прес-конференції у середу.

Річ у тому, що нещодавно керівництву партії Батьківщина стало достовірно відомо про підготовку діючим режимом до фальсифікацій на виборах та чергових спроб дискредитації і паралізації нашої політичної сили, яка є безперечним цементуючим стрижнем усіх демократичних і опозиційних сил країни.

Йшлося не тільки про продовження спроб щодо фізичного, психологічного та політичного нищення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, інших політичних в’язнів, але і про злочинну доктрину кримінальної кліки по спробі розколу в партії і фракції «БЮТ-Батьківщина», ламання і висмикування її членів за рахунок залякувань, шантажів, підкупів.

Тому керівництво партії і фракції прийняло рішення упередити такі провокації, унеможливити, наскільки це можливо, ці корупційні злочини, а найголовніше, пролити світло на плани та на мотиви утворення так званої тушкової метастази у Верховній Раді.

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/articles/2012/02/8/6958353/

 

Скандал з котеджами в «Олімпік-Парку»: люди вимагають повернути гроші

 

Понад 30 інвесторів, які вклали кошти в будівництво котеджів у котеджному селищі «Олімпік-Парк» (с. Березівка Макарівського району Київської області), через суд намагаються повернути гроші через невиконання забудовником своїх зобов`язань.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив голова правозахисного руху «Взаємодопомога» Віктор МЕДВІДЬ.

За його словами, понад 200 сімей у 2007-2009 рр. вклали кошти в будівництво котеджів «Олімпік-Парку». При цьому введення в експлуатацію першої черги селища було заплановане на 2008 рік, утім зведення будинків було заморожене. За оцінками руху, збитки, завдані інвесторам, оцінюються в більш ніж 0,5 млрд. грн.

Як відомо, раніше депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов, підтвердив купівлю котеджного містечка «Олімпік-Парк».

Більше про це читайте: http://www.unian.net/ukr/news/news-484612.html

 

Європа перестала давати Україні гроші через Клюєва

 

Єврокомісія зупинила фіндопомогу Україні обсягом більше 160 млн. євро на рік через нецільове використання першого траншу на програми, що мають відношення до першого віце-прем’єра Андрія Клюєва.

Про це пише газета «Комерсант-Україна» із посиланням на високопоставленого представника Єврокомісії.

«У вересні (2011 року) ми перевели 31 млн євро, які мали піти на програми енергозбереження», — розповів співрозмовник.

«Однак ці кошти були витрачені не на заощадження, а на лінії електропередачі, що зв’язали сонячні електростанції у Криму й Одеській області із енергетичною мережею країни. Вам має бути зрозуміло, про які СЕС йдеться, адже в Україні не так багато станцій, що мають відношення до Андрія Клюєва»,- зазначив європейський чиновник.

Видання зазначає, що головним виробником сонячної енергії в Україні є компанія «Activ Solar». Менеджером з її розвитку є син першого віце-прем’єра — Богдан Клюєв.

http://www.kommersant.ua/doc/1868231

 

Иностранные СМИ отметили бойкот Януковича в Мюнхене

 

Итальянское издание Legnostorto отметило, что Президент Виктор Янукович выглядел на конференции по безопасности в Мюнхене одиноким, неуверенным и испытывающим трудности, о чем бы ни шла речь.

«Президент Украины Виктор Янукович на конференции по безопасности в Мюнхене чувствовал себя изолированным от других участников, выступал с нечеткими заявлениями, чувствовал себя отягощенным энергетическими проблемами», — пишет автор издания Маттео Каццулани.

Більше про це читайте: http://lb.ua/news/2012/02/08/135879_inostrannie_smi_otmetili_boykot.html

6 відповідей до “Випуск №130 від 8 лютого 2012”

 1. Seru Mohinder Каже:

  Cool website…

  [...] Have you ever think of which place to go to for any weekend and wind up going nowhere but thinking you’d [...]…

 2. buy beats Каже:

  You should check this out…

  [...] kindly visit the sites we follow, which includes this blog, as it signifies our selections right from the web [...]…

 3. soulful singer Каже:

  Cool webpage…

  [...] Just one particular website which I could quite possibly think of for deeper information [...]…

 4. Blonde Japanese Girls in Shibuya Каже:

  Worthy sites…

  [...] pursuing are a couple of links to online sites which I actually connect to because we presume these are worthy checking out [...]…

 5. independent music licensing Каже:

  Great website…

  [...] Let me reveal a number of related facts [...]…

 6. what is mastering music Каже:

  Check this out……

  [...] verify below, are some utterly unrelated sites to ours, yet, they are most trustworthy sources that we utilize [...]…