Метки: , , , , , , , , , , ,

На Подолі гинуть люди, а влада готується до Євро-2012

На Подолі гинуть люди, а влада готується до Євро-2012

Сьогодні, одна з наших колег, педагого і журналіст Наталія Плахотнюк надіслала ось такий лист-звернення, який ми просимо розповсюдити, аби не дати владі та олігархам безкарно знищити людей, заради мільонів Подолу. Те, що вони давно знищують історичну спадщину вже нікого не дивує, але винищування під час лютих морозів живих людей, в часи, коли Київ так гордо називає себе «європейською» столицею, а ми кричимо про демократичність країни — просто неймовірно і страшно. Достатньо нам усім проявити сьогодні милосердя, і завтра можна сподіватися на милосердя до себе…

Але ось цей лист
SOS! SOS! SOS!
У гуртожитку замерзають діти й педагоги! Кицька на витримала холоду!

Погодні умови в Києві, як і по всій Україні, такі, що, як кажуть, «хороший господар і собаку на вулицю не вижене». Статистика про померлих від холоду – як скупі зведення з фронтів. Здебільшого гинуть люди, які з тих чи інших причин опинилися на вулиці. Тим більш страшно, коли майже в центрі столиці замерзають люди в будинку!

Київська спеціальна школа соціальної реабілітації (за адресою: м. Київ, вул.. Білицька, 13-а) знаходиться у підпорядкуванні Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Протягом останніх шести років школа не функціонує (офіційно її закрито на ремонт, а фактично – вона просто не працює), хоча керівництво школи й бухгалтерія знаходяться на своїх робочих місцях, вчасно отримуючи зарплатню. У виробничих майстернях школи й інших її приміщеннях працює багато фірм, цехів, фірмочок (деякі з них – лише вночі). Але це – тема для іншої розмови.
Є при школі так званий гуртожиток, у якому раніше проживали співробітники школи. Двоє з них прописані в цьому гуртожитку понад 40 років (Корзюковій Д.Д. – майже 80 років), ще одна родина – вихователь школи-інтернату № 5 (Наталя Лейковська) з неповнолітньою дитиною (10-річний хлопчик постійно хворіє) – близько 20 років. Окрім того, в гуртожитку мешкають: сім’я педагогів (заселена майже 5 років тому за розпорядженням ГУОН м. Києва) – Наталя Плохотнюк, педагог Київського Палацу дітей та юнацтва з 30-річним стажем та її донька-студентка, вихователь столичного дитсадка й ще одна сім’я. Всі інші мешканці гкртожитку, рятуючись від нелюдських знущань, знайшли собі інше тимчасово житло. Залишилися лише ті, кому на даний момент нікуди звідси виселитися.
Багато років мешканці гуртожитку, які платять чималі гроші за проживання, електроенергію та водопостачання, не можуть добитися від бухгалтерії закладу жодної довідки (ні про те, що вони там проживають, ні про оплату, тому всім їм, окрім тих, хто має постійну прописку, доводиться платити двічі: в гуртожитку й за місцем основної реєстрації).
Людей попереджали про те, що вони мали виселитися з гуртожитку до 1.10.11. Але вони не мають куди йти. Особливо Наталя Лейковська з дитиною та Дар’я Корзюкова, які не мають іншого житла. А у Наталі Плохотнюк 1 грудня в результаті підпалу дощенту згоріла квартира, в яку вони мали переселитися (встигли зробити ремонт і перевезти речі).
На звернення в усі інстанції, мешканці гуртожитку отримують дивну відповідь: «це приміщення не має статусу гуртожитку». Виявляється, вони багато років жили «ніде»? Директор школи запропонував Наталі Лейковській з дитиною та Дар’ї Корзюковій, переселитися до котельні (без кухні, з трубами, котлами тощо). Стара людина здалася – все одно скоро помирати!
Гуртожиток, де проживають 12 людей, відключили від опалення й водопостачання. А нашу кімнату – ще в листопаді й від електропостачання (маємо борг за один місяць). Ми спимо, закутавшись у кілька спальників. Цієї ночі температура повітря в кімнаті опустилася до -6 градусів. І якби не собака й кішка, які зігрівають нас, навряд чи ми б дожили до ранку. А сьогодні, 31 січня, нам відключили електроплиту. Мало того, що не буде де навіть приготувати їсти, а ще й неможливо буде хоч трохи обігрітися.
Йде війна за виживання! Ми розуміємо, що там, де пахнуть великі гроші, ні про що людське не може бути й мови. Але ж ми люди! І хочемо жити!.
Допоможіть хоча б примусом, керосинкою або буржуйкою! Повірте, ми виживемо!Дзвонити до Наталії Плохотнюк
093-672-78-32
Читати тут http://h.ua/story/349454/#ixzz1lJCJMzL6

6 відповідей до “На Подолі гинуть люди, а влада готується до Євро-2012”

 1. Seru Mohinder Каже:

  Sites we love……

  [...] Are you absolutely certain that is the right facts? I heard something else entirely. I’ve basically had an additional theory that stick right into my mind [...]…

 2. yoga clothing Каже:

  Read was interesting, stay in touch……

  [...] and we’re linking out to that web-site [...]…

 3. personal financial planning software Каже:

  Cool sites…

  [...] check below, are a number of totally unrelated websites to ours, even so, these are generally most reliable sources that many of us use [...]…

 4. quedar Каже:

  Awesome webpage…

  [...] In addition to a large butterfly blueprint, with wide lace around the charming photograph of the leisurely born [...]…

 5. music licensing organization Каже:

  Superb sites…

  [...] only a couple of websites that happen to be detailed below, from our own viewpoint are unquestionably well worth reading [...]…

 6. dennis ewert Каже:

  Nice Focus……

  [...] Left behind you a trackback for your own site visitors to get additional information and facts [...]…

Написати відповідь