Метки: , , , , , , , , , , ,

Випуск №131 від 9 лютого 2012 р

 

Из группы «Реформы ради будущего» ушли еще 3 нардепа

 

Сегодня в депутатскую группу «Реформы ради будущего» с заявлением о выходе написало еще 3 народных депутата.
Об этом в кулуарах Верховной Рады Украины говорят народные депутаты из разных фракций.
Вместе с тем, народный депутат Роман Забзалюк считает выход из группы за сегодняшний день уже четверых парламентариев реакцией на правду.

Більше про це читайте: http://lb.ua/news/2012/02/09/136055_iz_gruppi_reformi_radi_budushchego.html

 

Чорновіл не хоче «бруднитися» об плівки Забзалюка

 

Депутат Тарас Чорновіл вийшов із групи «Реформи заради майбутнього» через скандал навколо записів БЮТівця Романа Забзалюка.
Про це він розповів журналістам у четвер, коментуючи причини свого виходу.
Депутат зауважив, що не знає, наскільки правдивими є записи, але якщо вони виявляться такими в частині, де говориться про необхідність голосування групи за зміни до законів і подання від імені групи до Конституційного суду звернень щодо закони про вибори, то він особисто «не хоче брати в цьому участь і «марати» об це руки».

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/9/6958416/view_print/

 

Ноу-хау від ПР: оптимізовуючи медзаклади, нарощуємо партійні офіси

 

Добродій Янукович запропонував у своїй програмі економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентно-спроможна економіка, ефективна держава». Частина розлогого документу зводиться до реорганізації низки медичних установ в державі.
Екстраординарний випадок втілення в життя програмних медичних засад біло-блакитного керманича стався на Хмельниччині: протягом останніх кількох місяців в одному населеному пункті ліквідовано 12 ліжок стаціонару з пониженням статусу лікарні і закрито комунальну аптеку.
Але на початку грудня, як гриб після дощу, у Кременчуках, де проживає близько 1000 мешканців, з’явилася сільська первинна організація ПР із відповідною символікою.
Розтлумачити появу партійного кабінету на місці комунальної аптеки, спробував сільський голова Микола Поліщук. У телефонній розмові він проінформував автора цих слів, що таке рішення було прийнято з метою… «недопущення розкрадання майна сільради».

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/columns/2012/02/9/6954636/

 

СКУ підтримав висунення кандидатури Юлії Тимошенко на Нобелівську премію

 

3 лютого 2012 р. Світовий Конґрес Українців надіслав до Норвезького Нобелівського комітету лист, у якому підтримав висунення багатьма депутатами Верховної Ради України кандидатури ув’язненого лідера опозиції, екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на отримання Нобелівської премії миру.

Більше про це читайте: http://www.ukrainianworldcongress.org/news.php/news/657/lang/ua

 

Местная власть за бюджетные деньги рекламировала не только Януковича, но и Партию регионов. ДОКУМЕНТ

 

Вице-спикер Николай Томенко нашел доказательства того, что размещением билбордов с рекламой Партии регионов занималась местная власть.
Как рассказал Томенко* «Украинской правде», черкасские журналисты передали ему копию письма на имя губернатора области Сергея Тулуба от Камянской райадминистрации, сообщает Цензор.НЕТ. Согласно письму, большинство развешанных властью в районе билбордов оказалось рекламой президента, губернатора и Партии регионов, а меньшинство — рекламой самой Черкасской области.

Більше про це читайте: http://censor.net.ua/news/196798/mestnaya_vlast_za_byudjetnye_dengi_reklamirovala_ne_tolko_yanukovicha_no_i_partiyu_regionov_dokument

 

Видео-факт: кортеж Януковича парализовал центр Киева

 

В Киеве на бульваре Шевченко из-за перекрытия дорожного движения в очередной раз образовалась пробка.
Движение было перекрыто для кортежа президента Виктора Януковича, который направлялся с представления нового министра обороны Дмитрия Саламатина в здание Администрации Президента.

Більше про це читайте: http://glavnoe.ua/news/n95218

 

Правозахисники, медики та юристи закликають владу, МОЗ та пенітенціарну службу припинити тортури щодо Юлії Тимошенко та інших політв’язнів і звичайних громадян

 

Про це йшлося під час круглого столу: «Криза прав людини в Україні: катування та тортури, як негативна складова діяльності сучасної правоохоронної системи».
Адвокат Микола Єременко підготував заяву до Генерального прокурора щодо порушення кримінальної справи по факту катування Тимошенко з жовтня 2011 року по сьогоднішній день.
Адвокат заявляє, що до лідера опозиції застосовуються тортури у вигляді завдання фізичного болю через ненадання медичної допомоги.
«Справа Тимошенко — це кристалізація того безчинства, яке твориться у нашому суспільстві, зокрема, у правоохоронній системі», — заявив Єременко
Водночас доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМНУ Микола Поліщук вважає, що ненадання
Юлії Тимошенко кваліфікованої медичної допомоги більш ніж півроку інакше як тортурами назвати не можна.

Більше про це читайте: http://byut.com.ua/news/9869.html

 

Після допиту в донецькій міліції помер хлопець

 

8 лютого в Будьонівському райвідділку Донецька помер 25-річний хлопець.
Про це повідомляє прес-служба донецької міліції.
Хлопець прийшов у райвідділ на допит.
«Після закінчення слідчих дій він вийшов з кабінету, сів на стілець в коридорі і втратив свідомість. Співробітники міліції терміново викликали лікарів швидкої допомоги, які після огляду констатували його смерть», — зазначили в прес-службі.

Більше про це читайте: http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/9/6958423/

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Коментарі закриті.